Kā pasūtīt portretlelli

1. MODEĻA FOTOGRĀFIJAS. Nepieciešams atsūtīt 5-10 portretējamā cilvēka fotogrāfijas, tai skaitā labi saskatāmas sejas bildes. Tieši no kvalitatīvām, labi saskatāmām sejas fotogrāfijām ir atkarīga lelles līdzība modelim. Fotogrāfijas jānosūta uz e-pastu: diana.granta@gmail.com

2. IZSTRĀDES TERMIŅI. Portretlelles izstrāde parasti aizņem 7-10 dienas. Lai jūsu pasūtījums tiktu izpildīts jums vēlamajā laikā, ir iespējams rezervēt pasūtījuma izpildes nedēļu.

3. CENA. Portreta lelles cena ir 90 Euro. Cenā ietilpst: pēc konkrēta cilvēka fotogrāfijām veidota vilnas skulptūra uz statīva + kāds neliels cilvēku vai viņa hobiju raksturojošs elements, arī veidots no vilnas (piem. makšķere, grāmata, bise, molberts u.c.) + speciāli lellei veidota kaste no otrreizēji pārstrādāta (craft) kartona. Ja lelli nepieciešams nosūtīt pa pastu uz jebkuru citu valsti, tad pasta izdevumi ir atrunājami atsevišķi. 

4. CITI NOSACĪJUMI. Jāņem vērā, ka lelle fotogrāfijās atšķiras no lelles dzīvē. Fotoaparāts nespēj attēlot vilnas reljefu pilnībā, vien gaismas-ēnas pārejas, tāpēc vislabāk lelli vērtēt dzīvē, bet bilde kalpo kā ilustratīvs materiāls. Lelles izskats ir maksimāli pietuvināts portretējamā cilvēka izskatam – sejas detaļas, apģērbs, mati, poza, smaids utt. Taču tas nav cilvēka spoguļattēls vai fotogrāfija, tāpēc niansēs lelle var atšķirties no sava modeļa.

Ja esat nolēmuši pasūtīt portretlelli, lūdzu aizpildiet zemāk norādīto veidlapu: